26
apr

Hellendoorn in gesprek geopend

Op Hellendoorningesprek.nl kunt u meepraten over onze eigen gemeente. Ook vragen we regelmatig naar uw mening over actuele onderwerpen. We nodigen u dan ook van harte uit uw stem te laten horen. Aanmelden hiervoor is eenvoudig. Nadat u bent aangemeld kunt u deelnemen aan discussies, peilingen, enquêtes en gesprekken.

Door het bieden van deze online plek voor gesprek, willen we het voor alle inwoners uit onze gemeente gemakkelijker maken hun stem te laten horen, ideeën aan te dragen en mee te doen in het debat. We starten met een onderwerp over de honden in onze gemeente. U zult zien dat er in de loop van dit jaar steeds meer grote en kleine gespreksonderwerpen worden toegevoegd aan Hellendoorn in gesprek. 

Wilt u ook meepraten over onze eigen gemeente? > meld u dan aan Terug naar overzicht